Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
22
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3076
Останній візит на сайт
вчора

Портфоліо реалізованих об’єктів (25)

  • продано
    Рідний дім
    56 900 $
    1 116 $/м²

    Івана Павла II вул. (Будівельників), 1

    2 кімнати
    51 / 29 / 8 м²
    поверх 4 з 9
    1 р. тому
    Продаж 2кімнатної квартири з ремонтом: - 51 м2; - 4 комфортний та зручний поверх; - окремий санвузол, - укомплектована кухня, - просторі кімнати, - в кімнатах нові меблі, - індивідуальне опалення, є всі комунікації, За детальним відеооглядом звертайтесь за номером [телефон приховано]
  • продано
    Рідний дім
    61 500 $
    1 464 $/м²

    Височана вул., 18

    1 кімната
    42 / 29 / 10 м²
    поверх 7 з 12
    11 міс. тому
    🏡 Продається стильна 1-кімнатна квартира в ЖК "Містечко Центральне" (Івано-Франківськ) ✨ Характеристики:
📍 Площа: 42 м²
🏢 Поверх: 5-й
💰 Ціна: 61500$ Переваги квартири:
✔ Укомплектована ванна кімната та кухня
✔ Сучасний ремонт у світлих тонах
✔ Зручне планування з просторою кімнатою та окремою кухнею
✔ Якісні матеріали – плитка, ламінат, сантехніка, освітлення 
🏙 ЖК "Містечко Центральне" – це сучасний комплекс із розвиненою інфраструктурою, зручним транспортним сполученням, магазинами, кафе та місцями для відпочинку. 📩 Готові до перегляду? Зв’яжіться з нами просто зараз! 📲 [телефон приховано] 📲 [телефон приховано]
  • продано
    Рідний дім
    58 000 $
    1 074 $/м²

    Івана Миколайчука вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ Каскад
    2 кімнати
    54 / 30 / 8 м²
    поверх 5 з 9
    11 міс. тому
    Продається 2-кімнатна квартира з індивідуальним газовим опаленням 🏠 • Площа: 55 м² • Поверх: 5 з ліфтом (працює) 🛗 • Санвузол роздільний 🚿 • Ціна: 58 000 $ 💵 • Квартира готова до проживання – заїжджай і живи! 🛋️ • Чудова локація — поруч ТЦ «Арсен», школи, садочки, парк 🏞️ • Відмінна транспортна розв’язка 🚍 Ідеальний варіант як для життя, так і для орендного бізнесу. 📞 Телефон для деталей: [телефон приховано]| [телефон приховано]
  • продано
    Рідний дім
    33 000 $
    1 078 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул., 170

    1 кімната
    31 / 20 / 5 м²
    поверх 3 з 5
    1 р. тому
    квартира не кутова, дуже тепла і світла, зроблений капітальний ремонт, проводка замінена, на підлозі плитка, техніка на кухні нова, вікна пластикові, є балкон, 3/5 поверх, 30,6 м2, є відеоогляд
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: